قانون جوجه

قانون علمی وجود دارد که میگوید اگر به جوجه ای که در حال بیرون آمدن از تخم کمک کنید و تخم آن را بشکنید تا جوجه بیرون بیاید آن جوجه را محکوم به مرگ کردید چرا که جوجه با شکستن تخم خود، عضلات و نوک خود را تقویت میکند و این اصل بقا در طبیعت است. متاسفانه در ایران هم رفتار ما با فرزندانمان به همین صورت است.

حمایت های بیش از حد از کودک تا بزرگسالی وی فقط باعث نابود شدن استعدادها و توانمندی های وی می شود، حمایت از کودک باید به میزانی باشد که باعث رشد استعدادهای او بخصوص قدرت حل مسئله در وی شود، پدر و مادر فقط وظیفه دارند زمینه های رسیدن به اهداف را تا حدی که کودک وابستگی کاملی برای انجام کارهای خود به پدر و مادر نداشته باشد فراهم آورند…. .

ادامه این مبحث را از بیان استاد علی اکبری بشنوید.

کاربران گرامی، در صورتی که این مطلب برای شما مفید بود، لطفا به آن امتیاز دهید و نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

دیگر رهنمودهای استاد علی اکبری برای رسیدن به موفقیت

مجموعه کتابهای راز جذب پول در ایران- کتابی متفاوت در زمینه موفقیت

کتابهای موفقیت

خدمات گارانتی و خدمات پس از فروش کتاب های علی اکبری

« توجه »

1- کتاب را بخوانید، اگر خدا وکیلی خوش تان نیامد و احساس کردید من حرف بی خود زده ام با شماره من تماس بگیرید، شماره کارت بدهید تا پول شما را برگردانم.

2- خدمات پس از فروش

شماره ام داخل کتاب هست.
در ضمن با سمینارها و کلاس های ویژه آموزشی در خدمت شما هستم.

ای کاش وقتی ماشین هم می خریدی این خدمات را داشت !!!

به آینده خوش آمدید!
« علی اکبری»


همانطور که استاد اکبری فرموده اند در صورتی که پس از مطالعه کتاب و شنیدن فایلهای صوتی آن را مجموعه کاربردی ندانستید، می توانید نسبت به عودت کتاب و دریافت پول خود اقدام نمایید. جهت انجام این امر با شماره ۵۲۰ ۴۴ ۴۴ ۰۹۱۵ آقای یزدانی هماهنگ نمایید.

کتابهای موفقیت